Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


 Prijímame platobné karty:

 

NOVINKY

arr3Ponuka pre školyAk ste základná škola, materská škola, občianské združenie alebo iné školské zariadenie, dajte nám...

TOVAR V AKCII

Cena 4,37 €
skladom
Cena 1,05 €
skladom

KONTAKT

ABZ Trio, s.r.o.
Trnavská cesta 33/c
831 04 Bratislava
tel: 0948 156 772
napíšte nám


Všetko o nákupe » Ochrana súkromia
AKO CHRÁNIME VAŠE SÚKROMIE A OSOBNÉ ÚDAJE (Ochrana súkromia a osobných údajov)

Prevádzkovateľom internetového obchodu www.kreativneruky.sk (ďalej len "Obchod") je firma ABZ Trio, s.r.o., Škultétyho 52/10, 831 03 Bratislava, IČO: 46 429 751, IČ DPH: SK2023381646. 

Aby sme Vám mohli poskytnúť všetky služby, potrebujeme o Vás vedieť základné informácie. Niektoré z nich majú povahu osobných údajov v zmysle Zákona  č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Týmto zákonom pri používaní Vašich údajov sa riadime.

Pri nákupe v internetovom obchode máte možnosť nakupovať s registráciou alebo bez registrácie. Registrácia umožňuje zákazníkom sledovať stav objednávok, zákazník môže meniť svoje osobné údaje alebo ich kedykoľvek zrušiť, môže nás kontaktovať cez formulár. Každý registrovaný zákazník má prostredníctvom svojich prihlasovacích údajov možnosť nahliadnuť len do svojho konta. Pri opakovaných objednávkach nemusí opäť zadávať svoje osobné údaje. Neregistrovaní zákazníci nemajú vytvorené konto a teda musia osobné údaje zadávať pri každom nákupe.

Osobné údaje ktoré potrebujeme sú :

meno a priezvisko,

adresa na doručenie tovaru (prípadne fakturačná adresa ak je iná ako adresa doručenia),

kontaktný email,

kontaktné telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie v nevyhnutnom prípade).

 Tieto osobné údaje sú nevyhnutné na to, aby sme Vašu objednávku včas a správne vybavili a odoslali.

Údaje sú uchovávané v chránenej databáze na serveri, ktorý nám poskytuje webhosting. Tieto údaje sú taktiež nutné pre vystavenie faktúr. Svoje údaje môžete kedykoľvek zmeniť ak nás kontaktujete prostredníctvom e-mailu info@kreativneruky.sk alebo po prihlásení do sekcie "Môj účet" na stránke www.kreativneruky.sk. V prípade, že si želáte zrušiť svoju registráciu, požiadajte nás o to e-mailom. Vaše konto bude zrušené.

Vaše osobné údaje nezverejňujeme, nesprístupňujeme, neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou Slovenskej pošty. Tieto údaje sú však vždy poskytnuté jednorazovo pre vybavenie Vašej konkrétnej objednávky. Databázu osobných údajov chránime pred ich poškodením, zničením, stratou a zneužitím.

Odoslaním objednávky kupujúci udeľuje predávajúcemu v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v objednávke za účelom vybavenia objednávky a dodania tovaru, a to na dobu nevyhnutnú na plnenie zmluvy predávajúcim. Poskytnutie osobných údajov kupujúcim je dobrovoľné. Kupujúci má právo svoj súhlas odvolať, a to písomnou formou na adresu sídla predávajúceho. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú následne vymazané.

Prevádzkovateľ sa zaväzuje s osobnými údajmi nakladať presne podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov