NOVINKY

arr3Novoročná koráliková súťažSleduj našu facebook stránku KreativneRuky.sk a zapoj sa do súťaže! - 5 výhercov získa krabičku... arr3Ponuka pre školyAk ste základná škola, materská škola, občianské združenie alebo iné školské zariadenie, dajte nám...

TOVAR V AKCII

Cena 0,69 €
skladom
Cena 1,25 €
skladom
Cena 1,99 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 0,60 €
skladom
Cena 0,21 €
skladom
Cena 0,75 €
skladom

KONTAKT

ABZ Trio, s.r.o.
Trnavská cesta 33/c
831 04 Bratislava
tel: 0948 156 772
napíšte nám


O NÁS
O nás

Naším snom bolo otvoriť internetový obchod s kreatívnymi potrebami a plný inšpirácií. V roku 2012 sa náš sen splnil a vznikol eshop www.kreativneruky.sk.

Naším poslaním je prinášať vám pomocou organizovanej a ľahko použiteľnej web stránky, kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Inými slovami toto je najlepšie miesto na nákup kreatívnych potrieb! :)

Chceme sa s vami podeliť o pohodu, ktorú prinášajú kreatívne práce a pomôžeme vám objaviť radosť z vytvárania handmade výrobkov.

Pozývame vás na cestu plnú fantázií, ktoré si môžete vyrobiť sami doma!

PS: Ak máte akýkoľvek problém (nenašli ste daný tovar na stránke, neviete si rady s produktom.....), budeme radi ak nám napíšete mail info@kreativneruky.sk.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Opíšte text z obrázku: *
captcha

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.